Jak Zainstalować Metalowe Pokrycia Dachowe Nad Istniejącymi Metalowymi Dachami
5 mins read

Jak Zainstalować Metalowe Pokrycia Dachowe Nad Istniejącymi Metalowymi Dachami

Błyski są umieszczane wokół otworów wentylacyjnych, świetlików i rur hydraulicznych, a także innych występów dachowych i są zwykle wykonane ze stali ocynkowanej lub innego metalu odpornego na rdzę. Czasami obróbki blacharskie mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, gumy lub papy dachowej. W zależności od położenia nacięcia należy zwrócić szczególną uwagę na obróbkę hale stalowe blacharską z powrotem do kalenicy lub punktu wejścia wody w górę dachu od występu. Cladco Profiles Ltd nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub obrażenia spowodowane przestrzeganiem informacji zawartych w tym przewodniku. Jeśli nie masz pewności, jak najlepiej zainstalować dach, zalecamy skontaktowanie się z doświadczonym profesjonalistą.

Pamiętaj, aby podczas chodzenia po metalowym dachu mieć wolne ręce, na wypadek gdybyś musiał się ustabilizować. Na koniec ważne jest, aby chodzić powoli i stabilnie, koncentrując się na każdym ruchu, aby można było bezpiecznie przejść przez metalowy dach. Z drugiej strony zwolennicy majsterkowania często jako główny czynnik samodzielnego podjęcia się tego zadania podają oszczędności.

Metalowe pokrycia dachowe można pomalować niemal dowolnym kolorem, którego można sobie wyobrazić, co jest jedną z zalet, których nie są w stanie pokonać wiaty magazynowe stalowe tradycyjne dachy z gontu asfaltowego. Spodziewaj się, że zapłacisz około $120 do $276 za kwadrat, aby pokryć ceny pracy i materiałów do malowania.

steel roof intitle:how

W Internecie istnieje wiele przewodników instalacji metalowych dachów krok po kroku, po obejrzeniu ich możesz zdecydować, że jest to prosty proces. W tym artykule omówimy szczegółowo krok po kroku montaż systemów pokryć dachowych z dachówki metalowej z odsłoniętymi elementami mocującymi. Podzielmy się sekretami, z których korzystają profesjonalni instalatorzy dachów metalowych i porozmawiajmy o wszystkich narzędziach, które są potrzebne do tej pracy. Zabezpiecz śruby podczas pracy, ale unikaj nadmiernego dokręcania.

Instalowanie Dolin

Dostawca, z którego lubię korzystać, produkuje panele o szerokości do 16 cali, co sprawia, że pomiar wiatru jest prosty, ponieważ 16-calowe znaki przyrostu są pogrubione lub czerwone na wielu miarach taśmy. Kiedy jesteś tam na górze, weź każdą sekcję dachu osobno i nie zakładaj, że inna podobnie wyglądająca sekcja ma ten sam rozmiar. Twój dostawca będzie mógł wykonać te pomiary i wykonać panele na każdą potrzebną długość. Może to zaoszczędzić mnóstwo cięć i pieniędzy, unikając marnotrawstwa. Pamiętaj, aby poinformować ich, jakie jest nachylenie dachu, aby mogli umieścić odpowiednią ilość zagięcia na zakrętach, krawędziach kroplowych i obróbkach blacharskich. Zwykle mogą dostarczyć Ci śruby dopasowane do farby i odpowiednią ilość elementów złącznych i uszczelniaczy, a także buty wentylacyjne.

Dowiedz Się Więcej O Instalowaniu Metalowych Pokryć Dachowych Na Istniejącym Metalowym Dachu

Może to pomóc złagodzić wpływ wszelkich falstartów na początku i tylko wtedy, gdy będziesz pewien, czy najlepiej będzie umieścić pozostałe mocowania i kontynuować kompilację. Należy pamiętać o jednej rzeczy, że nic nigdy nie będzie “perfect.” I po prostu stań się czymś, co nie wygląda idealnie na Twoim dachu, nie oznacza to, że jest złe —, może to być dokładnie to, co zaleca producent. Na koniec zainstalowanie rynien pomoże odwrócić wodę deszczową od dachu i fundamentów. Pamiętaj, aby umieścić pionową nogę krawędzi kroplowej w odległości 1/4 “od deski rozdzielczej dachu, aby uniknąć gnicia drewna.

#2 – Usuń Stare Pokrycia Dachowe I Napraw Wcześniejsze Uszkodzenia:

Ale dla właścicieli domów, którzy wybierają ten steel, płacenie od $930 do $1 630 za kwadrat nie jest wielkim problemem, ponieważ uważają, że pokrycie dachowe ze stali nierdzewnej jest warte swojej ceny. Wysokiej klasy instalacje mogą być kosztowne, zwłaszcza jeśli dom ma większą powierzchnię, np. Jeśli zdecydujesz się na najwyższej jakości materiały konstrukcje stalowe metalowe, koszt może sięgać nawet $108 430. Systemy symetryczne (jak nasz 138 T) można instalować i wymieniać w dowolnej kolejności. W rzeczywistości nierzadko zdarza się, że podczas pracy z panelami dachowymi w stylu asymetrycznym jest się zmuszanym do usuwania idealnie dobrych paneli, aby uzyskać dostęp do tych, które należy naprawić lub wymienić.

Naszym celem jest, aby Twoja metalowa instalacja dachowa była tak prosta i bezproblemowa, jak to tylko możliwe. Następnym krokiem jest montaż samego pokrycia dachowego z metalu. Metalowe pokrycia dachowe są zazwyczaj dostarczane w panelach, które są instalowane krok po kroku. Metody różnią się w zależności od rodzaju pokrycia dachowego (odsłonięty element mocujący a szew stojący) i producenta paneli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *